Холодницький розповів про кримінальні справи проти посадовців Укрзалізниці

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що прокуратура розслідує низку кримінальних проваджень щодо оператора української залізниці ПАТ Укрзалізниця.

“Є низка проваджень, що стосуються Укрзалізниці в цілому. Це різні напрямки: закупівлі різних товарів і послуг. У нас є зараз на фінальній стадії “справа болтів і гайок”, які закуповувалися за надвисокою ціною, є інші провадження. По залізниці робота і для нас є, але ми не можемо тут собою замінити Мінінфраструктури”, – сказав він в ефірі телеканалу 112 Україна.

При цьому керівник САП  наголосив, що глава Укрзалізниці Войцех Балчун не є фігурантом цих справ. “Підозр директору Укрзалізниці Балчуну немає”, – додав він.

Нагадаємо, що міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що в Укрзалізниці все ще фіксуються зловживання із закупівлі товарів, попри впровадження електронної системи ProZorro. За його словами, при закупівлі буває від 10% до 50%, інколи кількаразове перевищення вартості товарів.

annashchesna

Recent Posts

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

2 тижні ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

3 тижні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

4 тижні ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

4 тижні ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

4 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

1 місяць ago