В Україні розмір субсидії в кожному регіоні зможуть рахувати за різними нормативами. Там, де в зв’язку з поширенням коронавірусу буде діяти «червона зона», норматив споживання комунальних послуг залишать збільшеним на 50%. В інших же регіонах – скоротять на 50%.
Про це йдеться в заяві міністерки соціальної політики Марини Лазебної, яке опубліковано на офіційній сторінці міністерства в Facebook.
Варто при цьому зазначити, що зараз усі регіони України знаходяться в «зеленій зоні». А це означає, що субсидії, якщо так триватиме до 1 жовтня, уріжуть всім.
«Ми добре розуміємо, що епідемія коронавірусу не завершилась, по всьому світу йдуть нові спалахи. І у випадку чергової хвилі мешканці регіонів, які опиняться у “червоній зоні”, автоматично отримають підтримку від держави у вигляді збільшення соціальних нормативі», – сказала Лазебна.
Відзначимо, субсидії нараховують на соціальні нормативи споживання. І якщо їх скоротять на 50%, то і розмір допомоги знизиться на ті ж 50%. Для різних сімей таке скорочення може скласти від 700 до кількох тисяч грн.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…