facebook

Троє українців «попалися» на нелегальному бізнесі у Польщі

У Польщі українці створили нелегальну фірму з працевлаштування.

Як інформує Yavp.pl з пoсиланням на сайт Морського відділу прикордонної служби, громадяни України відкрили в Гданську фірму, яка діяла як посередницька агенція з працевлаштування. Щоправда, переважно займалася не зовсім прозорою й законною діяльністю.

Під час перевірки з’ясували, що двоє причетних до фірми українців взагалі самі діяли нелегально, оскільки не мали дозволів на роботу в Польщі. Далі – більше. Прикордонники встановили, що агенція загалом виготовила для громадян України та інших іноземців, яких мала працевлаштувати в себе, понад 6 тисяч (!) «освядчень», «зезволень» та документів на виконання сезонної роботи. Насправді ж працевлаштовані в агенції були тільки…168 осіб.

Але й це ще не все. З цих 168 осіб аж 128 все одно працювали нелегально. Серед них були як українці,так і білоруси та грузини. З людьми або не підписували жодних договорів, або посилали їх виконувати роботу, яка не була передбачена в договорах, або ж взагалі давали їм роботу без виготовлення дозвільних документів.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...