facebook

Сім’я противників вакцинації померла від COVID-19 протягом тижня. Фото і всі подробиці

Шеф-кухар Френсіс Гонсалвес із Кардіффа, що на півдні Уельсу, за тиждень втратив своїх батьків і брата в Португалії, які померли після зараження коронавірусом. Але причиною трагедії сам він назвав відмову рідних від вакцинації проти COVID-19.

Чоловік сподівається, що гіркий досвід його сім’ї спонукає інших не піддаватися на дезінформацію від противників вакцин, а робити обов’язкові щеплення. Про це повідомляє The Guardian.

На думку Гонсалвеса, його 73-річний батько Безіл заразився коронавірусом у лікарні. А 65-річна матір Шарман і 40-річний брат Шауль підхопили інфекцію на сімейному обіді.

Вже через кілька днів після того, як родичі пообідали разом, розповів Френсіс, брат почав “почуватися так, ніби набрав вагу і сильно втомився”. Здоров’я його і батька погіршилося, поки старший син намагався знайти спосіб дістатися до Португалії. Але обоє чоловіків померли до того, як він приїхав.

Гонсалвес застав тільки хвору матір, її медики ввели у штучну кому. Але вже через кілька днів вона теж померла. Чоловік поховав рідних на кладовищі в Лісабоні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зазначається, що сім’я родом із Південної Африки, переїхала в Кардіфф у 2015 році. Через рік батьки і брат Френсіса поїхали до Португалії, звідки родом батько.

Чоловік підкреслив, що у його батьків були серйозні проблеми зі здоров’ям, водночас брат був “найбільш здоровою людиною”, яку він тільки знав.

“Тренувався в тренажерному залі й бігав, не пив 15 років і дотримувався рослинної дієти”, – уточнив чоловік.

43-річний Гонсалвес вважає, що вакцина врятувала б життя і брату, і батькам. Він також закликав громадян вакцинуватися проти COVID-19.

“Мої рідні були залучені до більшої частини пропаганди проти щеплень. Її прихильники полюють на таких людей, які бояться і в підсумку потрапляють у пастку. Хіба уряд хотів заподіяти нам шкоду, зробивши вакцину? Який у цьому сенс? Я розмовляв зі стількома людьми, які все ще бояться вакцини, але такі дії ж варті життів”, – підсумував чоловік.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...