facebook

В Україні у контейнері з бананами знайшли кокаїн на 10 мільйонів доларів (відео)

Силовики заблокували контрабандний канал транзитного переправлення оптових партій наркотиків з Еквадору до Євросоюзу: під час спецоперації в Одесі затримали трьох співорганізаторів наркобізнесу.

Про це пише Українська правда.

Правоохоронці виявили 50 брикетів з кокаїном в контейнері з бананами, який прибув з Еквадору в морський торговельний порт «Південний».

У зловмисників вилучили майже 60 кг кокаїну на 10 млн дол. за цінами чорного ринку.

За даними «Інтерполу», затримані причетні до діяльності однієї з найпотужніших у світі злочинних організацій «Ндрангета».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Вказано, що співробітники СБУ отримали інформацію про те, що учасники угруповання планують нелегально переправити через Україну до ЄС велику партію наркотиків. Контрабандний «товар» зловмисники приховали у вантажному контейнері з фруктами.

Під час поглибленого митного огляду вантажу у Морському торговельному порту «Південний» правоохоронці виявили приховані брикети з кокаїном.

За результатами спільних заходів в Одесі затримали трьох осіб, громадян України, Румунії та Албанії, які організували поставку наркотиків.

Наразі вирішують щодо оголошення затриманим підозри за контрабанду наркотиків. За цей злочин стаття 305 Кримінального Кодексу України визначає покарання –позбавлення волі до 12 років.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...