У середу, 11 серпня, надійшла сумна звістка з передової. Унаслідок нападу російських найманців на Донбасі загинув захисник України.
Сьогодні стало відомо, що загиблий – 51-річний Олександр Орос із міста Новояворівськ, що на Львівщині. Під час обстрілу він отримав вогнепальне осколкове поранення.
Згідно з повідомленням пресслужби Львівської міської ради, прощання із загиблим відбудеться 13 серпня.
О 6 годині ранку Героя України зустрічатимуть на межі Львівської та Рівненської областей. Прощання відбудеться у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (костел Єзуїтів). Початок – о 9 годині ранку
Як писав «Вголос», назвали ім’я Героя України зі Львівщини, який загинув на Донбасі 11 серпня
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…