facebook

“Надія ще є”: зниклого вчора на Говерлі 6-річного хлопчика досі шукають

Зникнення дитини, коли група із 6 осіб піднімалася на Говерлу, помітили близько 19:00 14 серпня. Дитина, як крізь землю провалилася. Від вчорашнього вечора і до сьогоднішнього ранку усі рятувальники, які тільки могли, розшукували хлопчика. До пошуків долучилися і військові та кінологи з собаками.

​​Івано-Франківська область: на Говерлі шукають хлопчика, який відстав від туристичної групи та заблукав (інформацію оновлено станом на ранок 15.08.2021)

14 серпня близько 19:05 під час підйому по зеленому маршруту на г. Говерла поблизу смт Ворохта групи туристів в складі 6 осіб з м. Коломия, відстав від групи та заблукав хлопчик (2015 р.н.). Негайно було організовано пошукові роботи з подальшим нарощуванням сил та засобів.

Станом на 06:00 15 серпня пошуки дитини тривають. Створено 7 пошукових груп, які обстежують місцевість по визначеним зонам та секторам. Опадів в даній місцевості не має, температура повітря близько 12 градусів тепла.

Всього до пошукових робіт залучено 156 осіб та 19 од. техніки, 3 собаки, квадрокоптер, а саме:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

▫️ДСНС – 57 осіб, 2 собаки, 10 од. техніки (з них 1 квадрокоптер);

▫️Нацполіція – 37 осіб, 4 од. техніки та 1 собака;

▫️НГУ – 30 осіб та 2 од. техніки;

▫️ЗСУ – 11 осіб;

▫️волонтери – 13 осіб та 2 од. техніки;

▫️працівники Карпатського національного природного парку – 8 осіб та 1 од. техніки.

На місці події працює оперативна група ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області”, – повідомили рятувальники.

Попри все, рідні та рятувальники не втрачають надії знайти дитину живою та здоровою.

Батьки хлопчика сказали, що у горах вони вперше, а також розповіли, за яких обставин загубився їхній син.

Моя сестра разом з чоловіком, з моєю мамою, моїми двома дітьми та її сином йшли на Говерлу. Ми на той час були в дорозі у Яремчі. Планували, що вирушимо завтра, бо запізнюємося. І в дорозі сестра каже, що вона з дітьми відірвалася наперед, а наша мама з молодшим сином – позаду, їм важче було йти.

Звичайно, було дуже багато людей. Одні піднімалися, інші – спускалися. Загубитися серед людей було легше, ніж просто у лісі. Мама кликала Олексійка, час від часу він повертався, а потім біг наперед, бо хотів догнати старшого брата. А вже якоїсь миті вона його не побачила, – каже матір хлопчика Мар’яна Стефанців.

 

Жінка розповідає, що бабуся почала кликати її сина, але він не відгукувався. Почала розпитувати людей, чи хтось бачив хлопчика в кепці.

Хтось казав, що бачив, наче саме він спускається, але де Олексій – невідомо. Годину шукали і вже тоді викликали рятувальників, – продовжує матір хлопчика.

Батьки разом з рятувальниками цілу ніч шукали дитину. Вони кажуть, що Олексій – хоробрий хлопчик: не боїться ні собак, ні дикої природи. Йому подобається займатися спортом та змагатися.

Також батьки розповідають, що дитина комунікабельна, тому родичі сподіваються, що хтось побачив хлопчика, який загубився та допоміг йому.

Особливість моєї дитини – коли він образиться, то його не докличешся, він буде мовчати і не відгукнеться. І може він образився на когось, тому так. Але я вже не знаю, що думати, – каже Мар’яна Стефанців.

Прикмети дитини: зріст 110 см, середньої статури, волосся коротке каштанове, очі карі. Був одягнений у зелену футболку, штани камуфляжного забарвлення, голубий картуз із червоним козирком.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...