Автомобіль вогнеборців злетів у кювет і врізався у дерево.
Сьогодні, 16 серпня, близько 9:00, на дорозі “Долина – Хуст” в селищі Вигода Калуського району Івано-Франківської області потрапив в аварію пожежний автомобіль. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди травмувались 6 вогнеборців, які перебували в авто.
Як розповіли в пресслужбі ДСНС області, рятувальники потрапили в ДТП під час того, як їхали на виклик для гасіння легкового автомобіля.
Постраждалих швидкі госпіталізували на обстеження до долинсько лікарні. Ступінь тяжкості їх тілесних ушкоджень встановлюється.
У пресслужбі поліції Івано-Франківської області повідомили, що водій, рухаючись на службовому автомобілі на виїзд, не обрав безпечну швидкість і пыд час об’їзду ремонтних робіт на дорозі, виїхав на зустрічну смугу, не впорався з керуванням і з’їхав у кювет, де допустив зіткнення з деревом.
На місці події працює слідчо-оперативна група.
Відомості за даним фактом будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…