facebook

11 років Микита живе з трубочками у горлі і животі, зараз з’явився шанс це виправити

Дитину чекають на лікування в Ізраїлі.

12-річний Микита своїм способом життя дуже відрізняється від однолітків, адже жити йому допомагають дві трубочки в горлі і животі.

«Він народився абсолютно здоровою дитиною. Але у віці 1 рочку він отримав сильні опіки ротоглотки через випадково випитий розчин марганцю. Опіки привели до утворення рубців в ротоглотці і звузили просвіт ротоглотки до вушка голки. Через звуження за рахунок утворилися рубців, Микита не може сам дихати і їсти. Їсть він через трубку, встановлену безпосередньо в живіт (гастростому), а дихає через трубку встановлену в дихальне горло (трахеостому)», – розповідає мама хлопчика.

Тобто в тому місце горла, де повинно проходити повітря під час дихання і їжа під час ковтання, у хлопчика зовсім немає просвіту. Лікарі в Україні впродовж всіх цих років намагаються допомогти малюку позбутись трахеостоми. Але ефект зберігається вкрай нетривало. «Микиті робили механічні розширення твердими інструментами під наркозом. І все було б добре, але результату вистачає лише на пару тижнів, через пару тижнів розширений просвіт звужується назад. Щомісяця ми лягаємо в лікарню для проведення цієї процедури, але знаємо вже точно, що через пару тижнів все знову звузиться. І це замкнуте коло», – розповідає мама Микити.

Мама дякує українським медикам, але нещодавно дізналась про ізраїльську клініку, яка може провести для дитини операцію на гортані, щоб вона більше не звужувалась.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Ізраїльський лікар вважає, що з високою ймовірністю Микиті допоможе реконструкція ротоглотки – радикальна операція, після якої можна буде прибрати трубки з дихального горла і з живота. Після радикальної операції просвіт буде стабільно широкий і не буде більше звужуватися, а Микита зможе вже сам їсти і дихати. Але вартість лікування понад 100 тисяч доларів США», – розповідає з надією на допомогу мама Микити.

Родина веде збір вже не один місяць і зібрали вже майже всю суму. Залишилось лише кілька тисяч доларів, але взяти її немає де, тож вони сподіваються на допомогу кожного.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5457 0822 2545 4979

Монобанк 5375 4141 2519 8746

Шнайдер Єлизавета Сергіївна

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...