Спортсменку на смерть збив автомобіль.
В Угорщині під час веломарафону North Cape 4000 загинула учасниця з України 38-річна Ольга Іванова. Нещасний випадок стався на трасі біля озера Балатон. Там українку збив автомобіль.
Про це повідомляється на сторінці спільноти “Книга пам’яті померлих за кордоном українців” у Facebook з посиланням на угорський портал letenyemedia.
Трагедія сталась ще 28 липня, проте дані про загибель українки стали відомі лише 17 серпня.
Зіткнення відбулось близько 23:30, коли спортсменка рухалася по трасі під час проведення веломарафону, як на неї наїхав зустрічний автомобіль. Від отриманих травм українка померла на місці події.
За попередніми даними, за кермом машини перебував 44-річний житель Кестхея. Він пояснив, що не помітив велосипедистку в темряві.
Javelin, Корсар і Milan Трійки проти ворожої броні Мобільність Javelin, лазерна точність Корсару та швидкострільність…
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…