facebook

“Українці, прошу вас про молитву за моє здоров’я. Допоможіть мені”: молодий священник, батько шести діток звернувся до людей. Біда, репост

Небайдужих просять фінансової допомоги лікування батька шести дітей, священника Романа Гаварецького з Коломиї, пише Правда ІФ.. максимальне поширення-допоможіть родині..

Про це повідомив у мережі Facebook Ігор Никифорук

SOS!!!ДОПОМОЖІТЬ СВЯЩЕННИКУ О.РОМАНУ ГАВАРЕЦЬКОМУ! J.РОМАН МІЙ ОДНОКУРСНИК(ОСОБИСТО ПРОСИВ ПРО ДОПОМОГУ НА ЛІКУВАННЯ). ХТО БАЖАЄ, МОЖЕ ОСОБИСТО СКОНТАКТУВАТИ З О.РОМАНОМ, ЧЕРЕЗ FB. ПРОСИМО ПРО МОЛИТВУ ЗА ЗДОРОВ’Я О.РОМАНА!

Слава Ісусу Христу. Дорогі отці. Дорогі друзі. Дорогі однокурсники. Служачи 20 років священиком я завжди допомагав всім хто приходив і просив молитви підтримки допомоги

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Сьогодні я є в дуже важкому стані і сам потребую молитви допомоги. В мене Виявлена Аденома (пухлина) верхньої щелепної кістки потрібна і вже призначена операція. Також потрібна операція на трансплантацію кістки і ясен. Все це фінансово дуже дорого для мене і моєї сім’ї. Тому ДРУЗІ звертаюся з уклінних проханням до Вас і прошу про молитву за моє здоров’я і якщо маєте можливість фінансово допомогти буду дуже щиро вдячний. Можливо інтенціями або оголосіть про збірку на парафії. Щиро щиро прошу Вашої допомоги друзі. Наперед щиро дякую Вам і Божого Благословення Вам Вашим сім’ям і парафіянам.

Друзі направду операції дуже яких має бути три досить дорогі більше сорока тисяч грн, Ось номер моєї картки 4149 6293 4227 1277 Приват Банк Гаварецький Роман Михайлович. Ще раз дякую друзі!

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...