Categories: Економіка

Роздягають збанкрутілого олігарха: Курорт “Буковель” теж може відійти державі

Після націоналізації будуть ослаблені позиції нардепа Олександра Шевченка і бізнесмена Ігоря Палиці через те, що гірськолижний комплекс “Буковель” знаходиться в кредитній заставі у “ПриватБанку”. Якщо кредит не буде погашений, він може відійти державі.

Найбільший гірськолижний курорт України «Буковель» може стати державним курортом після націоналізації ПриватБанку. Про це пише сайт Страна.ua, інформують Патріоти України.

“Після націоналізації будуть ослаблені позиції нардепа Олександра Шевченка (позафракційний) і бізнесмена Ігоря Палиці в зв’язку з тим, що гірськолижний комплекс “Буковель” знаходиться в кредитній заставі у “ПриватБанку”. Якщо кредит не буде погашений, він може відійти державі”, – заявило джерело в групі “Приват”.

Як повідомлялося раніше, влада України оголосила про націоналізацію найбільшого банку країни – “Приватбанку”, власниками якого були бізнесмени Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

annashchesna

Recent Posts

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

2 тижні ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

3 тижні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

4 тижні ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

4 тижні ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

4 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

1 місяць ago