6-річний хлопчик став жертвою катувань. Він потрапив у лікарню з відірваною губою і страшною гематомою мозку. Лікарі борються за його життя. Тим часом починають з’ясовуватися шокуючі подробиці злочину.
Як інформує “Obozrevatel”, за словами директора Черкаської обласної дитячої лікарні Михайла Кондрацького, у маленького Андрія дійсно є численні травми. Є гематома головного мозку, також відсутні вуха, губа і частина статевого органу. Хлопчика необхідно оперувати, але вкрай важкий стан цього не дозволяє.
Зараз, за словами лікарів, дитина знаходиться в термінальній комі.
Свідком надходження Андрійка в Черкаську обласну дитячу лікарню виявилася місцева жителька Антоніна Максименко.
“Перед нами поступив хлопчик 6-7 років, який був у комі. У дитини були синці на обличчі, голові, ногах, вушка всі сині були. Пальчики ніг починали гноїтися.
Бабуся його сказала, що просто впав. Лікар, величезний молодець, просто душа радіє, що він так відреагував. Викликав поліцію, сказав, що в таку нісенітницю як “сам упав” не повірить.
Він відразу взявся за реанімацію. У дитини були судоми… Його (лікаря) вразили ці звірюки, які так знущально поставилася до того малюка”, – розповіла молода жінка.
Антоніна каже, що Андрійко лежав, як маленьке янголятко. А його бабуся була абсолютно спокійна, навіть намагалася жартувати з лікарями.
“Я досі шокована і не можу отямитися. Ту дитину шкода до сліз. Лікарі сказали, що хлопчик може не вижити, тому що бабуся його не годувала і не викликала швидку допомогу три дні”, – додала вона.
За інформацією співрозмовника у черкаській поліції, бабуся дитини сказала правоохоронцям, що Андрій упав із купи цегли. А до лікарів, мовляв, звернулася нібито вже після того, як хлопчик знепритомнів. Однак довіри її словами немає, оскільки страшні травми хлопчик не міг отримати безпосередньо перед приїздом бригади “швидкої”. Цілком можливо, говорить поліцейський, що собаки… живцем з’їдали дитину, яка деякий час лежала непритомна. Проте остаточно все стане зрозуміло після експертизи.
Один із місцевих жителів, який добре знає батьків постраждалої дитини, розповів журналістам, що у подружжя двоє дітей – хлопчик і дівчинка.
“Сім’я живе не в цьому будинку з бабусею і дідусем, а окремо зі своїми маленькими дітьми. І мама Андрія, і його, по суті, вітчим – дуже адекватні”, – стверджує чоловік.
За його словами, хлопчика залишили у старших родичів, оскільки поїхали в Київ – мамі була необхідна операція. Зараз шоковані батьки повертаються до Черкас.
Бабуся і дідусь Андрія, за словами місцевих жителів, уже давно були “джерелом проблем”. Подружжя живе в приватному будинку на вул. Хрещатик, у ньому шість квартир, двір – спільний.
Воріт немає, вони нібито були зняті як гарантія того, що собак, розведенням яких займалася подружня пара, більше не випускатимуть самостійно гуляти. Декілька великих алабаїв (середньоазіатських вівчарок) тримали в страху сусідів і відвідувачів парку, в якому гуляє багато дітей.
Річ у тому, що 2015 року ці собаки забігли в парк і напали на жінку – сильно покусали. За рішенням суду собак вилучили.
Вихованці утримувалися в жахливих умовах, були виснажені. Недбайливі власники також не прищеплювали їх від сказу.
Але з часом подружжя завело нових…
У дворі немає вольєрів. Проте з дому зараз лунає гавкіт собак, які в ньому закриті.
За інформацією Черкаської обласної прокуратури, вже відкриті два кримінальних провадження – за ст. 128 (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) і за ч. 3 ст. 135 (залишення в небезпеці, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.
Українцям розповіли, що заборонено передавати рідним у спадок Що українцям заборонено передавати рідним у спадок…
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…