facebook

250 тисяч абонентів Київстар, Vodafone та lifecell можуть відключити від мобільного зв’язку: чому

У Google заявили, що версії Android від 2.3.7 і старше стали занадто уразливими для хакерів

Абонентів українських операторів стільникового зв’язку Київстар, Vodafone і lifecell з 27 вересня 2021 року можуть відключити від мережі.

Про це повідомляє today.ua.

Чому відключать абонентів
У Google заявили, що версії Android від 2.3.7 і старше стали занадто уразливими для хакерів, тому вони будуть відключені. Користувачам, у яких встановлені ці версії Android, необхідно оновити ПО 3.0 і новіше.

Інакше з 27 вересня можуть виникати помилки при введенні паролів, спробах увійти в обліковий запис Google і при використанні Gmail, YouTube, Google Maps.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Відключення смартфонів стосується більш ніж 250 тисяч абонентів. У Vodafone користувачів із застарілими версіями Android найбільше – 130 тисяч, у Київстару – понад 100 тисяч, а у lifecell – 36 тисяч.

Останні новини про стмартфони на базі Android:
Компанія HMD Global, яка випускає смартфони під брендом Nokia, хоче випустити новий флагманський ґаджет на китайський ринок до 11 листопада. Він буде підтримувати мережі 5-го покоління.
Google Pixel 6 і Pixel 6 Pro будуть побудовані на власній однокристальній платформі Google. Також обидва смартфони отримають адаптер бездротового зв’язку Wi-Fi 6E і підтримку 5G.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...