Зустріч президента України Володимира Зеленського і глави США Джо Байдена переноситься з 31 серпня на 1 вересня. Таке рішення ухвалено на прохання американської сторони.
Про це OBOZREVATEL повідомило джерело в Офісі президента. Відзначимо, що зустріч двох глав держав переносять уже вдруге. Раніше зустріч перенесли з 30 на 31 серпня.
Українська служба “Голосу Америки” написала, що дату зустрічі перенесли підтвердили у Білому домі. Попередньо було заплановано, що Байден і Зеленський зустрінуться 31 серпня, а 1 вересня президент України мав провести у Штатах інші зустрічі.
Раніше прессекретарка Білого дому Джен Псакі заявила, що зустріч президентів України і США відбудеться 31 серпня. Також вона озвучила головні теми, які обговорять під час зустрічі.
Відзначимо, що журналіст Forbes Кеннет Рапоза написав, що офіційний візит президента Зеленського в США не принесе особливого результату для України. Однак фахівці прогнозують зростання економіки, що врятує Зеленського від краху.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…