Цього року “бабиного літа” варто чекати в середині жовтня. Тоді температура може піднятися до +20°.
Про це розповів народний синоптик Леонід Горбань, повідомляє “Сегодня”.
За його словами, холодний, але сухий жовтень порадує тривалим “бабиним літом” в середині місяця і засмутить під кінець сильними дощами й нічними морозами.
Згідно з прогнозом, початок жовтня буде прохолодним і дощовим. Однак до кінця першої декади потеплішає, а до середини місяця погода стане майже вересневою: вдень до +20, сухо і сонячно.
Через день-два після свята Покрови Богородиці (14 жовтня – УНІАН) погода різко зміниться. Леонід Горбань прогнозує, що температура впаде більш ніж на 10 градусів, до +6°…+ 8° вдень, налетять холодні дощі. До 20 жовтня на півночі і сході країни можуть бути нічні заморозки.
Після 25 жовтня в Україну прийде глибока осінь: кілька ночей може бути до -7°. До кінця місяця знову потеплішає до +8°…+10° вдень.
Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…
Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…
Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…
"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…
Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…
Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…