facebook

Тарифи на газ в Україні побили новий рекорд перед початком опалювального сезону

Вартість газу в Євросоюзі зростає швидкими темпами, слідом за європейськими цінами підвищуються тарифи на газ в Україні. Пережити опалювальний сезон багатьом домогосподарствам буде дуже складно…

Вартість газу на європейських хабах перевалила за $600 за тисячу кубометрів, це спровокувало різке зростання тарифів на газ в Україні. Споживачі, які користуються місячними тарифами, змушені платити за блакитне паливо в середньому вдвічі дорожче, ніж в аналогічний період 2020 року. Домогосподарства, які підключили річні або фіксовані тарифи, змін цін на газ в світі і в Україні не відчують.

Головна причина зростання цін на газ в Євросоюзі – це відмова російського “Газпрому” збільшити обсяги транспортування газу через українську газотранспортну систему.

Крім того, після винесеного судом Німеччини вердикту щодо посилення умов для “Північного потоку-2”, “Газпром” припинив продаж газу Європі на 2022 рік. Брак блакитного палива напередодні настання холодної пори року привела до рекордного зростання цін.

Найвищі місячні тарифи на газ в Україні на вересень 2021 року встановила компанія “Кіевгазенерджі”. Ціна газу для населення зросла з 15,76 до 19,8 гривень за кубометр. Абоненти “Черкасигаз збут” будуть платити за газ по 16,76 гривень за кубометр.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...