facebook

Україна збільшить обсяги виробництва цукру: чи варто українцям чекати зниження цін

Виробники цукру в Україні почали нарощувати виробництво солодкого продукту. Згідно з планами уряду країни, в найближчому майбутньому обсяги випуску цукру збільшаться на третину.

У період з вересня 2021 року по кінець серпня 2022 року Україна планує наростити виробництво цукру на 30%. Про це повідомили в Міністерстві економіки України.

За даними відомства, в 2021 році переробку цукру в Україні будуть здійснювати 33 цукрових заводи по всій території країни. Селищанський цукровий завод уже запустив в переробку перші партії цукрових буряків.

В результаті, до кінця маркетингового року, з вересня 2021 року по серпень 2022, Україна має намір випустити близько 1,4 мільйона тонн цукрового піску, що на третину більше, ніж за весь минулий маркетинговий рік.

“Беручи до уваги суттєві перехідні залишки (422 тис. Тонн) на початок минулого МР, загальна пропозиція цукру складе 1,74 млн тонн, що буде цілком достатньо для задоволення внутрішнього попиту, обсяг якого оцінюється в межах 1,25 млн тонн”, – повідомили в Мінекономіки.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Відзначимо, що протягом минулого маркетингового року з вересня 2020 по серпень 2021 було вироблено всього 1,1 млн тонн цукру, що призвело до різкого підвищення цін на продукт в Україні на 80%. До речі, вартість цукру в Україні в два рази перевищує його ціну в магазинах Євросоюзу.

У зв’язку з нарощуванням обсягів виробництва, експерти прогнозують поступове зниження вартості цукру на внутрішньому ринку вже у вересні поточного року.

Аналітик асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” Світлана Литвин вважає, що після запуску цукрових заводів, Україні вдасться зупинити подальше зростання цін на цукор-пісок, а може бути, навіть трохи знизити ціни.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...