Categories: Шоу-біз

Океан Ельзи дасть великий безкоштовний концерт у Львові (відео)

Лідер відомого гурту “Океан Ельзи” анонсував у своєму фейсбуці проведення великого безкоштовного концерту у Львові.

Даний концерт буде приурочений до 360-річниці заснування Франкового університету. Він відбудеться 18 вересня, о 20:00 год, у Львові, на площі коло університету.

“Цього року Львівському національному університету імені Івана Франка виповнюється 360 років. На честь цієї дати я та мої друзі, теж випускники університету, вирішили зробити нашій Alma Mater подарунок. 18 вересня просто на площі перед головним корпусом Університету відбудеться великий, відкритий, безкоштовний концерт групи “Океан Ельзи”! Запрошуємо львів’ян та гостей міста. Приходьте! Це буде одна з найкрутіших університетських концертних вечірок ever))“, – зазначив Святослав Вакарчук.

Також, повідомляється, що сама будівля університету стане частиною сцени: на неї буде спроектована спеціальна світлова програма від литовського гуру світлових та концертних інсталяцій Арвідаса Буінаускаса.

Саша

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

3 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

5 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago