“Понад чверть мільйона”: 19-річний тернополянин оформив гігантські кредитти на чужі документи
19-річний тернополянин оформив багатотисячні кредити, використовуючи для своєї оборудки чужі документи. Завдані жертвам збитки наразі сягають більше, ніж чверть мільйона гривень.
Як інформує пресслужба поліції, відомо вже про дванадцятьох потерпілих. Усі заявили про те, що на їхні імена були оформлені кредити про які вони не знали.
Мешканець Хмельниччини довідався, що заборгував фінустановам понад 70 тисяч гривень, а мешканець Тернопільського району – майже сто тисяч гривень.
У ході оперативних заходів поліцейські встановили, що заявники були знайомі зі зловмисником, і в певний час давали йому можливість доступу до інтернет-банкінгу. Використовуючи особисті дані потерпілих, зловмисник згодом оформляв кредити.
Бліц із Мішею Крупіним 🎤 Короткі запитання — швидкі відповіді та трохи більше про людину,…
Новопризначений міністр оборони Євгеній Хмара звільнений з військової служби на підставі підпункту «е» пункту 3…
Це історія про вибір, віру та службу. До повномасштабної війни він був служителем монастиря. Після…
З середини липня 2026 року в Києві та десятках інших українських міст – від Львова…
Оператор дронів перехоплювачів на позивний «Кабан» повернувся до бригади після СЗЧ і зараз проходить службу…
У посадці перемагає злагодженість Саме тому бійці Мотопіхотний батальйон 60 ОМБр 60 окрема механізована Інгулецька…