Температура повітря на Великому Ольховському родовищі, що на території Білоярського району Ханти-Мансійського автономного округу РФ, опустилася до -62°.
При цьому у регіональному Гідрометеоцентрі РФ повідомили, що на Великому Ольховському немає метеостанції, тому документально зафіксувати рекорд не вдалося, пише УНІАН.
Але про температурний рекорд свідчать кілька знімків користувачів соцмереж. Зазначається, що в таку погоду нічого не видно й важко дихати.
Удень стовпчик термометра у Білоярському районі РФ показував -48 градусів.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…