facebook

Деяким українцям відмовлять у субсидіях: кому не пощастить

Субсидія в Україні дістанеться не кожному, хто подав заяву. Призначення цієї пільги залежить від критеріїв, що стосуються матеріального добробуту одержувача. Найголовнішим є – площа житла.

Так, на сайті Мінсоцполітики нагадали, кому субсидія не нарахується через велику площу нерухомості.

Є певні норми житла, на які призначається субсидія.

“Норма житла, на яку призначається субсидія, на домогосподарство з людини становить майже 49 кв. м, і 13,65 – на кожну наступну людину. Тобто, на сім’ю з трьох осіб – близько 75 кв. У минулий опалювальний період в Україні було близько 450 тис. домогосподарств, які отримують субсидію на понаднормову площу”, – сказано на сайті.

Постановою, яка регламентує призначення житлових субсидій, визначено, що субсидія на понаднормову площу поширюється тільки в одному випадку – якщо до складу домогосподарства входять непрацюючі непрацездатні особи (особи з інвалідністю, пенсіонери, діти).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У таких випадках субсидії на понаднормову площу, як і в попередні опалювальні періоди, будуть нараховані автоматично на підставі інформації про склад домогосподарства та про соціальний статус його членів.

Коли вам відмовлять у субсидії
площа квартири перевищує 130 кв. м,
площа будинку понад 230 кв. м.
При призначенні субсидій не враховуються житлові приміщення, що знаходяться у спільній частковій або спільній власності, або розташовані в сільській місцевості та отримані у спадок.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...