facebook

9 вересня, відійшов у вічність відомий львівський лікар Борис Кривко

9 вересня, відійшов у вічність відомий львівський лікар Борис Кривко. Він працював головним лікарем Львівської обласної клінічної лікарні.

Про це повідомили в обласній клінічній лікарні.

«Борис Степанович – цікава і неординарна особистість, відомий лікар, керівник, науковець. Він завжди був прикладом до наслідування і натхнення для друзів і колег, професійний, чуйний, вимогливий, завжди усміхнений і позитивно налаштований… А лікарня для нього була особливим місцем, адже багато своїх років Борис Степанович присвятив саме Львівській обласній клінічній лікарні», – йдеться у повідомленні.

Довідка

З 1994 року Борис Кривко працював на посаді заступника головного лікаря з лікувальної роботи, а з 1995 р. по 2004 р. – головним лікарем Львівської обласної клінічної лікарні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В 1996 року він організував відділення анестезіології та інтенсивної терапії в серцево-судинному та акушерсько-гінекологічному центрах ЛОКЛ, блок інтенсивної терапії для хворих терапевтичного профілю, а також приймав участь у становленні служби реанімації та інтенсивної терапії новонароджених в дитячому відділенні цієї ж лікарні.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...