facebook

Сало, 50 грам і легкий секс: Поплавський розкрив секрет довголіття

Народному артисту України Михайлу Поплавському вже 71, але він не перестає дивувати своєю активністю. Наприклад, зараз шоумен підкорює молодіжні соцмережі: знімає відео для Tik-Tok та має майже чотири мільйони підписників в Instagram.

Як йому вдається тримати себе у тонусі в такому поважному віці? Про це Поплавський повідав у інтерв’ю програмі “Викриття”, розповівши також й подробиці особистого життя і секрети довголіття.

Так, журналістам каналу LIVE “співаючий ректор” зізнався, що його серце зараз зайняте, він вже два роки закоханий і живе зі своєю обраницею. І саме ця жінка навіть спонукала Поплавського перейти на здоровий спосіб життя.

Звісно, не міг “юний орел” не поділитися своїм еліксиром молодості та рецептом вічної бадьорості.

За словами Поплавського, основа вище перечисленого – це плавання, гумор, спорт і секс. Особливо він наголошує на останньому і стверджує, що це секрет довголіття.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Секрет довголіття від Поплавського
Щоб зберегти чоловічу силу якнайдовше, Михайло Михайлович неабияк дбає про себе та своє харчування, споживає тільки натуральні продукти.

“У мене обов’язково 100 грам сала свіженького, бичачі яйця, овочі фрукти звичайно хліба не їм, картоплі не їм, спиртне практично не вживаю, хіба 50 грам хорошого коньяку можу дозволити. Потрібно висипатися, не перенавантажуватися і найголовніше для чоловіків такого віку, як я, повинен бути легкий секс, ранковий, коли людина відпочила і заряджається на цілий день. Я скажу, що секс – це довголіття” – поділився шоумен.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...