facebook

У Польщі двоє українУ Польщі двоє українців попалися на крадіжці грошей з чужих рахунківців попалися на крадіжці грошей з чужих рахунків

21-річного та 24-річного громадян України підозрюють у крадіжці грошей з чужих рахунків.

Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт Підкарпатської поліції, українці займалася шахрайством в мережі Інтернет з метою отримання доступів до чужих коштів.

Схема була майже традиційною: шахраї слідкували за оголошеннями на одному з онлайн-порталів, потім контактували з авторами й нібито цікавилися покупкою предмету. Контакт при цьому відбувався не через торгівельну платформу, а через популярний месенджер. Згодом шахраї надсилали лінк, який вів на “фішинговий” сайт, з допомогою якого вони отримували доступ до банківських даних жертви. Зокрема, могли вигенерувати код BLIK, а потім вже знімали з його допомогою кошти з чужого рахунку з банкоматів. Робили це переважно в Жешуві.

21-річного українця затримали на території Малопольського воєводства, а 24-річного чоловіка кількома днями пізніше в місті Катовіце. Слідство встановило, що вкрадені кошти з чужих рахунків обидва конвертували в криптовалюту. Справою зараз займається прокуратура в Жешуві, на її клопотання суд взяв обох громадян України під арешт терміном на 3 місяці.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...