facebook

Данілов заявив, що в Україні з’явилася перша жінка-олігарх

Хто це – він не уточнив

Олексій Данілов заявив, що в Україні з’явилася перша жінка-олігарх.

Про це він розповів під час форуму YES, передає LB.ua.

Перша жінка-олігарх в Україні
Журналісти запитували чиновника про скандальний законопроєкт про олігархів – та прозвучало несподіване одкровення.

“До речі, щоб ви знали, що стосується олігархів – це така суто чоловіча (справа)… Але є вже одна жіночка”, – сказав Данілов.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Хто це – Данілов не уточнив, відзначивши, що “вона не одна”.

Також Данілов підкреслив, що здивований тим, що уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова запропонувала направити до Венеціанської комісії законопроект президента Володимира Зеленського про олігархів.

“Якщо омбудсмен починає захищати олігархів, то я вважаю, що ми рухаємося в правильному напрямку. Це взагалі перфектна річ”, — заявив Данілов.

Що відомо про боротьбу з олігархами?
Перший заступник глави Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що антиолігархічна система в України буде запроваджуватися за трьома напрямами.
Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що до реєстру олігархів можуть потрапити й старі, тобто раніше відомі, й нові. Однак прізвища він не назвав.
Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт Володимира Зеленського про статус олігархів. Відповідне рішення схвалили 275 народних депутатів з фракції “Слуга народу” та груп “Довіра” і “За майбутнє”. Парламентські опозиціонери з чотирьох інших фракцій навідріз відмовилися підтримувати документ.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...