facebook

У МОЗ розповіли, коли Україна перейде в “жовту” зону карантину

Карантин в Україні можуть посилити вже на цьому тижні і у країни є ймовірність увійти в “жовту” зону обмежень.

У цьому впевнений лікар-анестезіолог, провідний експерт МОЗ у боротьбі з коронавірусом Сергій Дубров на каналі “Україна 24”.

Медик прогнозує перехід із зеленої зони в жовту вже на цьому тижні.

“Вже більшість регіонів за статистичними показниками відповідають кольору жовтої зони. Тобто не виключено, що на цьому тижні країна дійсно перейде в жовту зону карантину”, – заявив Дубров.

За словами лікаря, зараз весь світ переживає нову хвилю COVID-19 і Україна не виняток. Дубров зазначає, що в країні недостатньо вакцинованих людей, щоб говорити про колективний імунітет.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Є два основні моменти, як мені здається. Якщо порівнювати з попередньою хвилею, то зростання є трохи повільніше. Це швидше за все пов’язано з вакцинацією, з тим, що певна кількість людей перехворіло… Друге, що є більш негативним, на мій погляд, що переважна більшість хворих мають інфікування мутованим “Дельта”-штамом. Відповідно до досвіду Америки і Європи, ми розуміємо, що “Дельта”-штам характеризується більш важким перебігом, велика потреба в госпіталізації, в лікуванні у відділеннях інтенсивної терапії”, – зазначає медик.

Пік нової хвилі COVID-19 може бути в листопаді, додав Дубров.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...