Хліб рекордно подорожчає в Україні

Українські пекарі прогнозують зростання вартості хліба на 15 – 20% вже на початку нового року. Відтак, середня ціна хлібини становитиме 8, 50 грн.

Повідомляється,що вартість хліба не переглядалися з грудня 2015 року. Відтак, з цього часу істотно зросла в ціні собівартість виготовлення продукту.

Приміром, зерно та борошно за рік зросли в ціні на 14-22%, олія та дріжджі – на 8%, сіль – на 17%. Про це повідомив президент асоціації пекарів України Володимир Череда.

За його словами, найбільше подорожчали електроенергія – на 29% і газ – на 26%.

“Витрати на транспорт зросли на 16.5% і мінімальна зарплата зросла на 15%. А ще хлібопекарська галузь України в питанні формування ціни прив’язана до курсу євро. Ми працюємо повністю на імпортному обладнанні, всі запасні частини, масла, витратні матеріали ми купуємо за іноземну валюту”, – зазначив Череда, пише “Антикор”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago