Categories: Події

Дитина в реанімації, але в ліцеї відмовчуються: подробиці НП на спортмайданчику відео

У Харкові в приватній школі на 6-річного учня під час занять впали футбольні ворота. Дитина отримала важку травму і зараз перебуває в реанімації. Його стан лікарі оцінюють як стабільно важкий.

Детальніше про це читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Дитину забрали в реанімацію
У Харкові сталася надзвичайна подія на вул. Академіка Павлова, 46. На території приватного навчального закладу “Перша українська школа” Push School на 6-річного хлопчика впали футбольні ворота. Його забрала швидка допомога. Про інцидент правоохоронцям теж повідомили медики.

“Як вдалося з’ясувати, під час гри у футбол на хлопчика впали ворота. Зараз дитина перебуває в реанімації, вона при тямі. З директором школи зв’язатися не вдалося, тому поки повної картини того, що трапилося, у нас немає. Що сталося з воротами, чому вони впали, це технічна проблема чи недбалість – ще з’ясовуватимуть”, – сказала OBOZREVATEL заступниця начальника департаменту освіти Харківської обладміністрації Ольга Алфьорова.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також у пресслужбі поліції Харківської області уточнили, що постраждала дитина – син співробітниці ліцею. Як вдалося з’ясувати, медики оцінюють стан хлопчика як стабільно важкий.

Що відомо про ліцей?
У вівторок, 14 вересня, хлопчик був у групі продовженого дня і грав з дітьми на спортивному майданчику. Там були й дорослі.

Як заявили в поліції, адміністрація закладу освіти поки не співпрацює з правоохоронцями. Але слідчі вже опитали свідків, які в момент НП перебували на спортивному майданчику.

У самому ліцеї коментувати ситуацію також категорично відмовляються. Як вдалося з’ясувати, цей заклад освіти отримав ліцензію на роботу лише 15 червня 2020 року. Його засновниками є директорка Анна Іванова, а також ще дві підприємниці – Олеся Ковальчук та Анна Власенко. У відкритих реєстрах зазначено, що на них зареєстровані різні бізнеси.

Поліція відкрила провадження за ч. 2 ст. 275 КК України (порушення правил безпечного використання промислової продукції). Винному загрожує від 2 до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади строком на три роки.

Саша

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago