Хлопці знущалися з дівчини у підвалі будинку одного з ґвалтівників.
Трьох підлітків, віком 14 та 15 років, яких підозрюють у груповому зґвалтуванні 14-річної дівчини на Закарпатті, взяли під варту.
Про це сьогодні, 17 вересня, повідомила пресслужба Закарпатської обласної прокуратури і розповіла деталі справи.
За даними слідства, наприкінці серпня в одному з населених пунктів району троє підлітків затягнули 14-річну дівчину до підвалу будинку одного з хлопців. Там кривдники ґвалтували неповнолітню і знімали все на камеру мобільного телефону.
Через деякий час про скоєне дізналися рідні дівчини і звернулася з заявою до поліції.
Зараз у справі призначили низку експертиз, щоб встановити усіх обставин злочину. Водноча потерпілій дівчині надають необхідну допомогу, кажуть в прокуратурі.
Трьом неповнолітнім оголосили підозру та взяли під варту за фактом групового зґвалтування 14-річної дівчини за ч. 3 ст. 152 КК України (Зґвалтування, вчинене групою осіб, або зґвалтування неповнолітньої особи”.
Нагадаємо, до правоохоронців 14 вересня звернулась бабуся потерпілої дівчини. Вона повідомила, що троє односельців 24 серпня зґвалтували її 14-річну онуку.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…