facebook

Медсестра Зоряна Белей з Франківська перемогла в італійському конкурсі краси Miss badante-2021

В Італії уже 7 років проводиться дещо незвичний конкурс – Miss badante. На участь у ньому запрошують красунь незалежно від віку чи національності, з основною умовою: конкурсантки повинні працювати у секторі домашнього господарства (доглядальниці та домашні працівниці).

Цьогоріч на нього вперше запросили українок, і вони одразу посіли найвищі сходинки п’єдесталу, пише Українська газета в Італії. Захід має на меті дати жінкам, які працюють в італійських сім’ях, можливість розважитися та відчути себе королевами. А ще – привернути увагу суспільства до їхньої важливої, часто непоміченої чи недооціненої, праці. У відділенні конкурсу “Miss badante Web – 2021” перемогла франківчанка Зоряна Белей.

Нашу красуню запрошували до участі на очному змаганні красунь, фінал якого проходив у місті Чівітакастелана, та в цей час вона була у відпустці в Україні, тому змогла позмагатися лише в онлайн. Зоряна розповіла про своє життя в Італії та участь у конкурсі. В Італію Зоряна приїхала у 28 років. Відтоді ця країна стала її другою домівкою. Вона живе у місті Каттоліка, що у регіоні Емілія Романія. «За освітою я медсестра та психолог, пропрацювала в Івано-Франківській обласній лікарні хірургічною медсестрою понад 10 років. Оскільки наші дипломи н евизнані в Італії, почала працювати доглядальницею людей похилого віку: баданте, і працюю до цього часу. Щоб здійснювати цю роботу, потрібно мати добре серце, терпіння та велику повагу до людей літнього віку, Ці якості мені притаманні. За 7 років праці в Італії я тільки один раз змінила роботу через смерть роботодавця”, – розказала переможниця.

Про конкурс Зоряна дізналася випадково, гортаючи сторінки інтернету. Залишався тільки один день до закінчення реєстрації. “Тому я поспішила і цього ж вечора написала організаторам: “Доброго вечора. Я – Miss badante-2021”, – сміється жінка. – Отримавши анкету та фото, організатори запросили мене у Рим на фінал конкурсу. Я обрала онлайн-конкурс, тому що в цей час була в довгоочікуваній відпустці в Україні, а інакше я б обов‘язково поїхала в Рим! Я нікому про це не говорила, мало вірила, що увійду навіть у першу п’ятнадцятку фіналістів!”. Зоряна Белей підкреслює, що завдяки конкурсу є нагода наголосити на важливості професії доглядальниці для італійських родин. “А українкам, які, як і я, працюють доглядальницями, хочу побажати терпіння, витримки, здоров’я. Любіть і поважайте одна одну. Тут, на чужині, хто як не ми можемо підтримати одна одну”, – додала володарка титулу Miss.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...