За скоєне зловмиснику загрожує від 5 до 8 років ув’язнення.
50-річного мешканеця Каховського району Херсонської області підозрюють у розбещенні 2-річної дитини. Чоловіку вже оголосили про підозру у вчиненні розпусних дій щодо малолітньої дитини.
Про це сьогодні, 23 вересня, повідомила Херсонська обласна прокуратура.
“За даними слідства, чоловік, використовуючи довіру дитини, неодноразово вчиняв відносно неї фізичне розбещення, яке полягало у демоструванні геніталій, а також дотиках сексуального характеру”, – йдеться у повідомленні.
Найближчим часом суд обиратиме зловмиснику запобіжний захід. Прокуратура наполягатиме на триманні його під вартою.
Якщо вину чоловіка доведуть, то за скоєне йому загрожує ув’язнення на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…