Двох пасажирів автівки госпіталізували
24 вересня поблизу міста Олесніца на південному заході Польщі сталася смертельна аварія. Там, у ДТП загинув 30-річний громадянин України.
Про це повідомляє Naszemiasto.pl.
Подробиці ДТП
У місцевій поліції розповіли, що водій втратив контроль над автомобілем марки Renault Scenic, який з’їхав з дороги й перевернувся. За попередніми даними, водій міг не використовувати паски безпеки, або їхав з надмірною швидкістю.
Як з’ясувала поліція, в автомобілі перебували ще дві особи, також громадяни України. Однак вони не отримали значних травм. Місцеві правоохоронці перевіряють інформацію, чи за кермом був загиблий. Це мають встановити експерти після дослідження генетичного матеріалу.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…