У школі Полтавської області мама одного з учнів не змогла прийти на батьківські збори. Тому вона попросила вчительку розповісти про те, що там обговорювали. Натомість відповіді жінка не отримала, а інші батьки почали її цькувати.
Три перших роки Даниїл провчився в одній школі, а цього року почав навчальний рік у новій, яка ближче до дому. І хоч навчальний рік лише розпочався, жінка вже стикнулася з конфліктами.
У новій школі відбулися батьківські збори, але маам хлопчика не змогла туди піти.
Це були б мої перші батьківські збори, але я фізично не могла туди потрапити. Я перебувала в лікарні,
– зізнається Жанна.
Проте мамі важливо було дізнатися, що там обговорювали, тому вона попросила у вчительки розповісти, але відповіді так не отримала.
Через це вчителька написала у спільний зі всіма чат фразу “що в тому секретного?”. Але замість відповідей її почали цькувати батьки:
“Толку вам щось писати?! по життю всім невдоволена”,
“В обов’язки вчителя не входить повідомляти вашу величність” тощо.
Потім Жанну взагалі вилучили з групи класу.
Як ситуацію пояснює вчителька? Вчителька розповіла журналістам, що у вайбері вона обов’язкове розповість мамі, що було на зборах. “Ви знаєте, зараз календарізація, заповнення журналів, навантаження дуже велика. Я просто не в силі все це…”, – каже вона.
А на запитання, чому жінку вилучили з групи, вчителька відповіла так: “У нас у групі також є дітки. Мама починає говорить такі речі, свариться із батьками. Діти це також бачать”.
Чи обов’язково відвідувати батьківські збори
Юрист Роман Бондаренко каже, що відвідування батьківських зборів не є обов’язковим для батьків. Втім, пояснювати в чаті, що було на батьківських зборах, вчителька теж не повинна, адже така інформація конфіденційна.
У неї є дитина, є вчитель. Оцей зв’язок дитина-вчитель-батьки – це єдиний, який має бути. Інформація про навчання, поведінку конфіденційна і повинна повідомлятися батькам в індивідуальній бесіді. Зараз все можна передати електронно,
– пояснив юрист.
За його словами, якщо з вчителем виникло непорозуміння, то треба звертатися до директора, і робити це потрібно в письмовій формі. Якщо це не допоможе – треба йти до відділу управління освіти.
До слова, у Кривому Розі директорка школи накричала на ученицю через те, що дівчинка запізнилася на урок на 3 хвилини. Цей конфлікт призвів до того, що 8-класницю зі школи забрала швидка з підвищеним тиском 140 на 90.
Обвал гривні? Експерти спрогнозували, скільки невдовзі коштуватиме долар. Здорожчання готівкового долара очікується вже до кінця…
У 2025 році чорнобильці зможуть отримати надбавки до пенсій в розмірі 2361 грн. Про це…
В Україні вже почали вручати повістки через пошту. Але суттєве покращення мобілізаційного процесу поки не…
Погода у грудні в Україні дійсно дивує. Спершу сонячно, потім захурделить чи заллє дощами. З…
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…