Протягом декількох місяців рецидивіст підстерігав жертв у під’їздах будинків Харкова.
У Харкові рецидивіста засудили до 12 років позбавлення волі. Зловмисника визнали винним у зґвалтуванні п’яти дівчат, зокрема двох неповнолітніх.
Про це інформує Офіс генпрокурора.
Верховний Суд відхилив касаційну скаргу захисту, тому вирок оскарженню не підлягає.
Чоловік раніше вже був судимий за вчинення особливо тяжких злочинів стосовно малолітніх та неповнолітніх дітей. У суді довели, що протягом декількох місяців рецидивіст підстерігав жертв у під’їздах будинків.
“Шляхом погрози застосування насильства, усвідомлюючи вік потерпілих та безпорадність їхнього стану, він вчиняв щодо них дії сексуального характеру”, — йдеться повідомленні.
За даними слідства, злочини були вчинені ще у 2019 році.
Відтепер для молодих громадян віком від 18 до 24 років відкрита можливість приєднатися до елітних…
Легендарна 38 бригада морської піхоти: ставай рішучим і безжальним, як Аквамен 38-ма окрема бригада морської…
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…
🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…
Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…