facebook

Поки була в СІЗО, кинув чоловік-іноземець: у справі про розстріл дівчиною інструктора тиру новий поворот

З Веронікою Моторіною, яку суд визнав винною в убивстві інструктора тиру, розлучився чоловік. Він звернувся до суду буквально відразу після розстрілу в Полтаві, коли дівчина лише кілька днів провела в СІЗО. Про заміжжя Вероніки нічого не було відомо, ба більше – причиною трагедії вважалась сварка з хлопцем.

Детальніше про новий поворот у резонансній справі читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Заміж вискочила у 18 років
Позовна заява до Ленінського районного суду Дніпра (де народилася й раніше жила Моторіна) надійшла 16 лютого 2021 року. Через кілька днів суд прийняв її до розгляду і відкрив провадження в цивільній справі.

З’ясувалося, що 24 грудня 2019 року Вероніка вийшла заміж у Полтаві – тоді їй було всього 18,5 років. У позовній заяві Абдельразек Е. повідомив, що з лютого 2020 року шлюбні відносини між ним і відповідачкою фактично припинилися.

Зазначимо, що за два місяці до НП в тирі Вероніка, бувши заміжньою, познайомилася в Полтаві з хлопцем і переїхала до нього. Саме розрив із ним вона назвала причиною того, що нібито хотіла покінчити життя самогубством – для чого і вирушила до тиру. Але в підсумку розстріляла літнього чоловіка.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Хлопець у суді заявив, що вона також хотіла вбити свою бабусю – її єдину опікунку. Мати дівчини перебуває в психіатричній лікарні, а батько давно позбавлений батьківських прав.

Через те, що Вероніка перебувала в Полтавському СІЗО, дніпровський суд направив туди окреме судове доручення.

Адміністрацію пенітенціарної установи зобов’язали вручити Вероніці копію заяви її чоловіка (про бажання розлучитися), а також допитати її. У сутності, дізнатися, чи згодна вона на розірвання шлюбу.

Розлучатися не збиралася
Як видно з усього, дівчина не хотіла розлучатися і 15 червня в суд надійшла заява Моторіної про проведення засідання за її участю в режимі відеоконференції.

Згодом Абдельразек Е. звернувся до суду з проханням про розгляд справи за його відсутності. А ось Моторіна прислала в Дніпро письмову заяву, в якій зазначила, що вона не погоджується з причинами розірвання шлюбу, викладеними її чоловіком у позові.

Проте в серпні, за місяць до винесення вироку Вероніці Моторіній Октябрським районним судом Полтави у справі про вбивство інструктора тиру, суд у Дніпрі ухвалив рішення розлучити подружжя.

Що це був за шлюб, а може, спочатку фіктивний – невідомо. Зрозумілим є одне: розлучатися Моторіна точно не хотіла.

Її адвокат Андрій Євдокименко не став коментувати OBOZREVATEL цю ситуацію, а запропонував звернутися безпосередньо до його клієнтки.

Нагадаємо, вбивство в полтавському тирі сталося 7 лютого 2020 року. Слідство довело, що випадково зробити 5 пострілів було неможливо.

28 вересня 2021 року Октябрський районний суд Полтави засудив Вероніку Моторіну до 15 років позбавлення волі за вбивство 64-річного Ігоря Смолянінова. Рішення колегії суддів виявилося жорсткішим за позицію прокуратури, яка просила для обвинуваченої 12 років.

Під час конвоювання із суду в слідчий ізолятор дівчина порізала себе лезом. У лікарні Моторіній надали медичну допомогу, а потім повернули до СІЗО.

Зазначимо, рішення суду про те, що Вероніка Моторіна винна в умисному вбивстві, ще не набуло чинності, оскільки за законом передбачено 30 днів на подачу апеляції.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...