У місті Томашув Любельський (південний схід Польщі) неподалік кордону з Україною загорівся автобус, в якому перебував 31 громадянин України.
Надзвичайна подія сталася у середу близько опівночі, ніхто не постраждав, передає Укрінформ з посиланням на поліцію міста Любліна.
Як повідомили у місцевій поліції, автобус загорівся під час руху у центрі міста. Водій транспортного засобу вчасно зупинився, і пасажири змогли швидко залишити транспортний засіб ще до того, як автобус охопило полум’я.
За інформацією поліції, в автобусі сполученням Слупськ-Тернопіль подорожували 29 пасажирів та два водії – усі громадяни України. В результаті надзвичайної ситуації ніхто не постраждав.
За попередніми даними, причиною пожежі стало блокування і перегрів гальмівної системи автобуса.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…