Categories: Світ

Потужні зливи в Китаї призвели до евакуації двох мільйонів людей

Рівень опадів у провінції побив 40-річний рекорд. Повені вже зруйнували 17 тисяч будинків.

У китайській провінції Шаньсі на півночі країни з минулого тижня не вщухають зливи. Вони вже викликали масштабні повені і призвели до евакуації 1 760 000 жителів регіону. Про це з посиланням на метеорологічні служби Китаю повідомляє ВВС.

Відзначається, що стихія зруйнувала будинки і викликала зсуви у більш ніж 70 районах і містах провінції. При цьому тривалі зливи ускладнюють пошукові та рятувальні роботи.

Небезпека такої ситуація полягає ще в тому, що в провінції є багато історичних пам’яток, яким загрожує збиток від повеней.

Поки що відомо про чотирьох поліцейських, загиблих внаслідок зсуву в зоні стихії. Про інші жертви не повідомляється.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За попередніми даними, в результаті повеней зруйновано 17 000 домівок місцевих жителів.

У Китаї вже прогнозують, що нинішня негода призведе до більш тяжких наслідків, ніж повені три місяці тому в провінції Хенань, в результаті яких загинули більш як 300 осіб.

Зливи накрили південь Китаю минулого тижня. За цей час середній рівень опадів у столиці провінції Шаньсі місті Тайюань став у 7 разів вищим, ніж середній рівень опадів за жовтень з 1981 по 2010 роки в регіоні.

Христина

Recent Posts

“Азов” оголошує набір добровольців за програмою “Контракт 18-24”

Відтепер для молодих громадян віком від 18 до 24 років відкрита можливість приєднатися до елітних…

8 години ago

38-а бригада морської піхоти: Стань героєм, якого боїться ворог!

Легендарна 38 бригада морської піхоти: ставай рішучим і безжальним, як Аквамен 38-ма окрема бригада морської…

11 години ago

Добровільна служба за контрактом для молоді: Вигідні умови, соціальні гарантії та стабільний дохід на 1 рік!

Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…

1 день ago

«Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — заклик Героя України Івана Чорного

🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…

1 день ago

20 мільйонів штрафу: НБУ застосував санкції до банку Порошенка за відмивання коштів

Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…

3 дні ago

Захисники України: Вибір, Який Роблять Справжні Герої

🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…

4 дні ago