facebook

Симптоми 7−8 днів, а потім сатурація кисню різко падає». Ляшко розповів про особливості штаму Дельта в Україні

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що на сьогодні 95% всіх виявлених випадків заражень коронавірусом в Україні припадають на штам Дельта.

Ляшко розповів про особливості штаму Дельта в Україні (Фото: REUTERS / Gleb Garanich)

«Лікарі-інфекціоністи говорять про певні особливості „Дельти“ на території України: інфікована людина може мати симптоми 7−8 днів, а потім сатурація кисню різко падає із 92% до 70%. Таких людей важко витягти, їх підключають до апаратів штучної вентиляції легень», — сказав Ляшко в інтерв’ю Голосу Америки.

23 червня в Україні вперше зафіксували випадки зараження штамом Дельта. За словами головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, штам Дельта поширюється удвічі швидше, ніж штам Альфа, який спочатку циркулював в Україні. Також є попередні дані, що у нього більш важкий перебіг і після зараження в 2,6 рази зростає необхідність в госпіталізації.

У МОЗ заявили, що штам Дельта викликає лихоманку, головний біль, біль в горлі і нежить, а кашель і втрата нюху або смаку менш поширені. Більш серйозні симптоми, характерні для штаму, — порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми і формування згустків крові, які призводять до загибелі тканин і гангрени.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...