Сам школяр запевняв, що до сексуальних відносин його ніхто не примушував.
У США заарештували 41-річну вагітну вчительку за сексуальні відносини з 15-річним учнем.
Про це повідомляє Daily Record.
Вчительку Хейрі Калві з міста Майамі, штат Флорида, звинувачують у зґвалтуванні 15-річного підлітка. Сам школяр повідомив поліції, що до сексуальних відносин його ніхто не примушував і все було з обопільної згоди.
“Коли ми говорили з хлопцем, він заперечував, що є жертвою. Він наголошував, що його не ґвалтували. Але я хочу зазначити, що згідно із законодавством Флориди, неповнолітній не може дати згоду на секс”, — говорить речник місцевої поліції Рей Вальдес.
У телефоні підлітка виявили відео з записом їхнього інтиму. Зараз жінка перебуває на восьмому місяці вагітності. Але в поліції заявили, що не збираються з’ясовувати, хто є батьком дитини.
Хейрі Калві взяли під варту. Суд призначив їй заставу в розмірі 19 тисяч доларів.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…