facebook

Судно ВМС України, яке зазнало аварії в Чорному морі, буксують до Одеси

Корабель Військово-морських сил Збройних сил України “Балта”, який пошкоджено через погіршення погодних умов, буксують до Одеси. Про це 14 жовтня повідомив пресцентр ВМС ЗСУ у Facebook.


“Особовий склад, який не задіяно у заходах із боротьби за живучість, було доставлено в пункт постійної дислокації. Військовослужбовці почувають себе добре”, – зазначили в повідомленні.

На кораблі перебуває аварійно-рятувальний загін ВМС України.

“Здійснюється буксирування корабля до пункту базування Одеси в супроводі кораблів і катерів ВМС ЗСУ та казенного підприємства “Морська пошуково-рятувальна служба” Міністерства інфраструктури України”, – повідомили в пості.

Контекст:
Судно розмагнічування “Балта” зазнало аварії поблизу острова Зміїний 13 жовтня. За даними нардепа від “Європейської солідарності” Михайла Забродського, воно втратило хід, затопило щонайменше два відсіки.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У ВМС повідомили, що судно потрапило у складні погодні умови під час виконання завдання за призначенням.

Судно “Балта” побудували в польському Гданську 1987 року, пише “Мілітарний”. Головним завданням “Балти” є проведення спеціальних заходів із метою зменшення власних магнітних полів бойових кораблів і суден забезпечення ВМС України, розповів Забродський. Екіпаж судна – 45 осіб за штатом. У ВМС України це єдине судно такого призначення.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...