Categories: Україна

Пульсу вже не було: у Полтавській області під час святкування дня села ледь не помер 15-річний хлопець

Поліція розслідує обставини інциденту.

У селі Водяна Балка Диканської селищної ради Полтавської області під час святкування дня села 15-річний хлопець отруївся алкоголем. Його врятували правоохоронці.

Про це повідомили в Нацполіції Полтавської області.

Про те, що неповнолітній отруївся алкоголем поліції 14 жовтня о 22:00 повідомили медики. Правоохоронці, які були поруч, оперативно прибули в помешкання, де виявили непритомним 15-річного хлопця. У неповнолітнього вже не було пульсу, також хлопець не дихав. Поліцейські оперативно провели реанімаційні заходи.

Підлітка вдалось реанімувати, його в тяжкому стані госпіталізували медики. У поліції встановлюють обставини отруєння неповнолітнього. Триває слідство.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Христина

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago