facebook

Нові обмеження на транспорті: пасажири робити “ковідні” документи не поспішають, а перевізники рахують збитки

Задля проїзду в транспорті українці не готові щеплюватися та робити тест.

Уже за тиждень, 21 жовтня, набирають чинності нові правила проїзду в транспорті міжміського сполучення. Тепер окрім квитка пасажиру потрібно мати COVID-сертифікат, або ПЛР-тест, або довідку про антитіла. Контролювати наявність документів мають водії в автобусах та провідники в поїздах.

Про те, як на нововведення реагують самі пасажири та перевізники, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

В переважній більшості люди чули про те, що скоро одного квитка буде мало для проїзду. Але “ковідні” документи все ж не планують робити. Обурюються і кажуть, що будуть сидіти вдома.

Не в захваті від планів уряду й перевізники. Водії жартують – тепер, окрім шофера та касира, повинні стати ще й лікарями, аби знати як перевірити справжність тесту чи сертифікату.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

І впевнені – якщо людина прийде на посадку лише з квитком, а тут її не пустять – без конфліктів точно не обійтись.

Такі правила гри лише збагатять тих, хто працює в тіні, певні перевізники. Оскільки пасажири просто підуть туди, де не потрібно COVID-сертифікатів.

Ще одна транспортна галузь, для якої посилюються вимоги, – залізниця. Тут обіцяють інформувати людей про нові правила на етапі купівлі квитка. А тим пасажирам, хто придбав квитки раніше, обіцяють організувати безкоштовні експрестести на вокзалах перед виїздом. Перевірятимуть наявність тестів чи сертифікатів провідники. Але в самій “Укрзалізниці” вакцинованих співробітників – не більше, ніж вакцинованих пасажирів.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...