Інший постраждалий перебуває зі струсом мозку в лікарні.
Чоловік, якого збив водій вантажівки в Києві, помер у лікарні. Його звали Олександром Шибицьким і йому за тиждень мало виповнитися 25 років.
Про це ТСН повідомив його знайомий – телесценарист Олександр Зінченко. Його самого теж зачепила вантажівка, але чоловік відбувся лише струсом мозку. Поки що перебуває у лікарні, та почувається добре.
“Із одного торгівельного центру перекочовували, хороша погода, золота осінь, сонечко сідає, чого не прогулятися вздовж не дуже насиченої траси – машин було мало. Ну, там практично не було машин. У момент, коли це сталося, я не чув нічого, я, скоріш за все, отримав якийсь удар”, – розповів Олександр Зінченко.
Трагедія сталася напередодні ввечері на проспекті Степана Бандери. Ваговоз на швидкості виїхав на тротуар, де в той час ішли перехожі. Водій збив двох чоловіків, не зупинився і почав тікати з місця події. Та проїхав лише кілька кілометрів – і його затримали правоохоронці.
Експертиза вже встановила – на момент наїзду кермувальник був п’яний як чіп. У його крові знайшли майже три проміле алкоголю – тобто водій був у напівпритомному стані. Йому вже обрали запобіжний захід – тримання під вартою.
За цим фактом проводиться досудове розслідування – це порушення правил дорожнього руху. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від 5 до 10 років.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…