Categories: Шоу-біз

Софія Стужук звернулася до свого покійного ексчоловіка: “Пробач мені”

Ексчоловік зірки помер рік тому.

Українська блогерка Софія Стужук звернулася до свого покійного ексчоловіка Дмитра Стужука у роковини його смерті.

Зірка попросила пробачення у колишнього. Софія зізнається, що їй досі боляче та складно навчитися жити без Дмитра.

“Вже рік минув, а боляче досі. Ти назавжди залишишся у нашій пам’яті. Ми з дітками пам’ятаємо та кохаємо тебе. Дякую тобі за все! Наші малюки будуть знати, що в них був чудовий тато, яких їх дуже любив. Пробач мені за все. Я відпускаю весь біль та образи”, – зворушливо звернулась до чоловіка блогерка.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, багатодітного батька і бодібілдера Дмитра Стужука не стало 16 жовтня 2020 року. Його серце не впоралося з ускладненнями, які виникли на тлі коронавірусу.

Христина

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago