facebook

Не ризикуйте: у п’яти знаків Зодіаку можуть виникнути проблеми з грошима

У найближчі дні всі планети Сонячної системи (крім транссатурнів Урана і Нептуна) матимуть прямий рух. Зірки обіцяють, що з 18 по 24 жовтня життя буде більш передбачуваним. Однак, є знаки Зодіаку, яким все ж таки варто проявити обережність. Особливо у грошовому питанні.

Realist.online розповідає, що чекає представників різних знаків зодіаку.

Повний прогноз на тиждень читайте у статті професійного астролога Надії Борової “Тиждень буде передбачуваним і можна викрити негідників: гороскоп з 18 по 24 жовтня”.

Овни на цьому тижні можуть зіткнутися з нестачею грошей. Особливо гостро питання постане 21-22 жовтня. Грошовий запас доведеться терміново заповнювати після обов’язкових відрахувань. На вихідних Овнів очікують неприємні звістки.

Тельці також можуть постраждати через грошове питання. Важливо розуміти різницю між своїми ресурсами й грошима рідних і близьких. Посягнувши на чуже, можна зруйнувати відносини. Краще збільшити кредитний ліміт на карті або стримати “апетити”. На вихідних буде корисно провести ревізію майна і позбутися від усього зайвого.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Діви можуть не довести до кінця певні грошові питання. Однак, це станеться з причин, які складно контролювати. 18-20 жовтня дів категорично не можна займати нікому грошей. Інакше з ними можна буде розпрощатися. Всі важливі справи краще вирішити до кінця цього тижня.

Козерогам не варто брати кредит, а також виявляти ризик в питаннях грошей та здоров’я. Всі події на цьому тижні будуть мати довготривалі наслідки. Тому, у критичних питаннях варто проявити делікатність.

Риби виявляться на порозі кардинальних рішень. Відкладати вибір більше не можна. Грошове питання доведеться вирішити 21-22 жовтня. Зірки обіцяють хороший результат. Витрати будуть не такими великими, як очікувалося.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...