facebook

Загибель Мирослави Третяк: сім’я вимагає від влади 100 мільйонів гривень

Сім’я убитої в Харківській області 6-річної Мирослави Третяк вимагає від державних органів виплати моральної компенсації в розмірі 100 млн гривень. Про це повідомляє “Суспільне”.

Як пояснили батьки загиблої дівчинки, до смерті Мирослави призвела бездіяльність правоохоронців, співробітників соцзахисту, самоврядування і освіти. Також сім’я Третяк подали позов батькам підозрюваного у вбивстві 13-річного Богдана.

“Це моральний збиток за бездіяльність державних органів, які знали про девіантну поведінку дитини (Богдана – ред.) З 2016 року і по момент цієї жахливої трагедії ніяких заходів не вживали для того, щоб попередити, усунути”, – розповів адвокат Артем Донець.

Крім того, потерпілі вимагають відшкодувати витрачені кошти на поховання Мирослави. Адвокат сім’ї повідомив, що відповідні позови вже були прикріплені до матеріалів справи.

Минуле засідання у справі про вбивство відбулося в понеділок, 18 жовтня. Відомо, що юридичний представник родини загиблої клопотав про виклик на засідання 16 представників державних органів. Наступне судове засідання було призначено на 28 жовтня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Раніше Realist.online повідомляв, що обвинуваченого у смерті Мирослави підлітка не можуть посадити до в’язниці через вік. Згідно чинного законодавства потрапити в колонію злочинець може тільки з 14 років.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...