facebook

“За прийом бере в доларах, політикам не відмовляє”: Як живе найвідоміша мольфарка країни, Магдалена Мочіовські

Магдалена Мочіовські – спадкова карпатська мольфарка, про яку в Україні гомоніли ще задовго до того, як вона почала брати участь у телевізійних проектах. Люди їдуть до неї по допомогу чи не з усіх куточків країни, адже вірять, що у жінки – дар.

Подейкують, що звертаються до неї і політики, в кожного з них – своя мета: хтось просить допомогти зі здоров’ям, а хтось – розповісти про майбутнє. Сьогодні редакція Корупція.Інфо хоче познайомити вас ближче з цією неймовірною жінкою.

Магдалена свій дар успадкувала від бабусі, що вона особлива – зрозуміла ще в дитинстві. Коли Мочіовські була ще малою, з нею трапилось дві надзвичайні історії. Одного разу вона впала з височезної старої черешні: дівчинка летіла з висоти триповерхового будинку і приземлилася просто на ноги без жодної подряпинки.

А про другий випадок говорить так:

«У 3 роки перебігала трасу в сусідньому селі Ботар, де жила моя друга бабуся. На великій швидкості мене збила машина. Я полетіла вгору на декілька метрів і приземлилася в придорожню канаву. Чітко пам’ятаю, як мене ніби хтось підняв і поставив на ноги. Батьки думали, що це кінець. А на мені – жодної подряпини. Вийшла з канави й питаю: “А чого ви тут усі плачете?”»

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Та Магдалена залишилася живою. Каже, що напевно вона ще потрібна на цьому світі.

Дар від бабусі перейшов до неї у 13 років і тоді її почали навчати всьому, що має знати мольфарка, а от практикувати свої знання жінка почала у 33, раніше – зась. Мочіовські допомагає всім хто просить, але зізнається, що не завжди може це зробити, бо долю не зміниш.

Є люди, яким вона допомогти не може – це кровні родичі і чоловік.

Як ви зрозуміли, Магдалена – заміжня. Її обранця звуть Руслан і вона просто не уявляє свого життя без нього.

Цікавим є той факт, що закарпатська мольфарка не любить говорити про політику. Але, коли у 2014 році в Україні відбувалась революція, Магдалена, наче знаючи, що незабаром крові проллється ще більше, розповіла одному з видань наступне:

«Як будь-який громадянин України, переживаю за долю держави. Мольфарам не можна втручатися у політику. Ситуація серйозна, ми стоїмо перед окупацією Російською Федерацією нашої держави. З Божою допомогою наша держава вийде з глибокої політичної кризи. Сказати, що обійдемося без кровопролиття, не можу, кров уже пролилася. За спиною цього кровопролиття стояла Росія на чолі з Володимиром Путіним. Росія не зацікавлена у територіальній цілісності України. Єдину маріонетку, яку мав Путін на території нашої держави, — Віктора Януковича — він втратив. Він хоче його повернути, але я цього не бачу. Мене питають: буде жити Янукович чи його вб’ють? Навіть якщо бачу, людині залишилося жити кілька годин, днів, або місяців, не можу цього сказати. На це є Господь Бог, який такі питання вирішує. Сказати можу одне: за всі скоєні злочини, які він зробив для народу України, відповість».

Як бачимо, частина висловлювання Мочіовські вже справдилась, та чи здійсниться інша? Все з часом.

До речі, у своєму житті Магдалена займається не лише тим, що стосується надприродних сил. Жінка також любить послухати музику, переважно обирає класику. Є у Мочіовські і вища освіта, а взагалі, вона – поліглот:

«Знаю сім мов. За освітою я історик-філолог. Перекладач з угорської мови. Професійно угорську в Україні знають людей із двадцять. Колись часто їздила за кордон. І горілку возила, і кавомолки…. Нічим не відрізняюся від інших людей».

Однак, частіше до неї звертаються саме як до цілительки. Зараз на прийом до Магдалени – черги. У неї навіть є свій сайт, де також можна записатися завчасу.

Скільки ж хоче зіркова мольфарка за прийом – достеменно невідомо, однак у мережі пишуть ціни в 300 і навіть більше доларів за годину сеансу.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...