facebook

Від ускладнень коронавірусу загинула заслужена актриса України Марія Гонта

Акторка кілька тижнів боролася з коронавірусом.

У Тернополі від ускладнень COVID-19 померла заслужена актриса України, лауреатка премії імені Марії Заньковецької Марія Гонта. Артистці було 84 роки.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Зазначається, що актриса кілька тижнів боролася з коронавірусом. “Саме ускладнення від вірусної інфекції стали причиною смерті”, – вказують у виданні.

Похорон акторки відбудеться 19 жовтня о 12:00 в каплиці поблизу церкви святого архістратига Михаїла УГКЦ на вул. 15-го квітня в Тернополі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Марія Гонта народилася 17 грудня 1937 року в селі Новомалин Острозького району Рівненської області. У 1962 році, після навчання у Дубнівському культурно-освітньому училищі та студії в Рівненському театрі, її зарахували у штат трупи Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка.

“Ця талановита, працьовита актриса з хорошими зовнішніми і голосовими даними полонила серця глядачів і багато років не переставала дивувати їх широкою палітрою створених нею образів, – згадують колеги Марії Гонти. – Режисери залюбки використовували її щедрий талант, доручали головні ролі, ставили на неї вистави”.

Марія Гонта зіграла понад сотню ролей, зокрема Марусю Чурай (“Дівчина з легенди” Л. Забашти), Катрю (“Не судилось”, М. Старицького), Оксану, Одарку (“Запорожець за Дунаєм” С. Гулака-Артемовського), пані Зосю (“Маклена Ґраса” М. Куліша), Махідевран (“Роксолана” за П. Загребельним), Софію Іванівну (“Поки вона помирала” Н. Птушкіної) тощо.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...