facebook

У Львові від ковіду померла 40-річна мати трьох дітей, яка була проти вакцинації

40-річна повністю здорова львів’янка «згоріла» від ковіду, який уразив 100% легень.

У середу, 20 жовтня, у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги від ускладнень коронавірусної інфекції померла 40-річна львів’янка, мати трьох дітей, яка раніше відмовлялася від вакцинації.

Лікарі понад дві доби боролися за її життя, кілька разів успішно реанімували, але врятувати пацієнтку не вдалося. Вона не була вакцинована і звернулася по допомогу до лікарів дуже пізно, повідомила завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні, доктор медичних наук Наталія Матолінець, передає zaxid.net.

За її словами, жінку відразу госпіталізували в реанімаційне відділення, бо її стан був критичний. У неї було 100% ураження легень. Вона перебувала на апараті ШВЛ. Медики робили все можливе, аби врятувати маму дітям, але не вдалося. Найменшій дитині – лише рік.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Наталія Матолінець каже, що 40-річна жінка не була вакцинована. Члени її родини також були категорично проти щеплення від Covid-19.

Рідні хворої розповіли, що жінка була здоровою, жодного разу не лежала в лікарні, хіба під час пологів. Спершу хворобу сприйняли як грип, тому не відразу звернулися до лікарів. І не думали, що це може мати такі наслідки.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...